top of page

ŁĄCZYMY
BIZNES
Z TALENTAMI

OD 1997 ROKU.

Nowe oferty pracy

International consumer goods company

Country Manager Poland

global product and tech company

Head of Legal Generalists Europe

Miedzynarodowa sieć detaliczna

Head of Purchasing (Indirect)

Producent opakowań

Sales Manager -Industry

Producent wyrobów aluminiowych

Dyrektor Personalny
 

Action S.A.

Główny/a Księgowy/a
 

Wiodąca firma inżynieryjna

Dyrektor Finansowy
/CFO

Wiodący serwis internetowy

Senior Product Development Manager

Lider branży FMCG

HR Business Partner
 

New jobs

icons: Madebyoliver 

O NAS

Nasze podejście do pozyskiwania utalentowanych liderów, oceny ich kompetencji, umiejętności, potencjału i osobowości jest ściśle analityczne. Pozwala nam to być
prawdziwym partnerem Klienta w budowaniu wysoce efektywnych i dopasowanych

do organizacji zespołów menedżerskich.

 

Jesteśmy zdyscyplinowanym i zmotywowanym zespołem konsultantów, którzy z entuzjazmem podejmują się nawet najtrudniejszych wyzwań w zakresie rekrutacji talentów menedżerskich. Do każdego projektu przydzielamy niezbędne zasoby - członkowie naszych zespołów projektowych są w pełni skoncentrowani na zadaniu aż do chwili gdy Klient jest w pełni zadowolony z wyników.

 

Inwestujemy dużo czasu w poznanie rynku, strategii i kultury organizacyjnej Klienta, a także

w budowanie zaangażownia Kandydatów w oparciu o “employment value proposition”. Pracujemy w zespołach interdyscyplinarnych - choć nasi konsultanci są specjalistami

w konkretnych dziedzinach, zespoły są zawsze zróżnicowane. Sprzyja to szerszemu spojrzeniu na sytuację i potrzeby Klienta, a co się z tym wiąże - właściwemu doborowi kandydatów. Myślimy nieszablonowo, mając zawsze na uwadze korzyść Klienta.

O NAS

NASZE
USŁUGI

Lista naszych usług nie jest stała. Cały czas myślimy o tym, jak najlepiej wykorzystać wiedzę, doświadczenie oraz kompetencje naszego zespołu. 

W naszych projektach na codzień współpracujemy z siostrzaną firmą -

dk Human Resources. Jako dk Group stworzyliśmy platformę online dk•analytics

z aplikacjami obslugującymi badania pulsowe oraz ocenę 360°.

USŁUGI

WIEDZA

Jesteśmy na rynku od ponad dwóch dekad. To dostatecznie długi okres, aby dogłębnie rozumieć zmieniające się realia biznesu i rynków, antycypować zmiany i dostarczyć Klientom utalentowanych liderów. Patrząc na zrealizowane projekty jesteśmy dumni, że przyczyniliśmy się do Państwa sukcesu.

—  Dorota Kołecka

MISJA I WIZJA

MISJA

Naszym niezmiennym celem jest uczynienie

z rekrutacji kluczowych menedżerów sprawnego

i bezproblemowego procesu, który nie obciąża Klienta, a którego efektem jest wymierna wartość, jaką pozyskany kandydat może wypracować dla przedsiębiorstwa.

Widzimy się jako pomost pomiędzy przedsiębiorstwami a menedżerami, których talent jest kluczowym czynnikiem sukcesu firm.

WIZJA

Chcemy być firmą, która  przychodzi Klientom na myśl jako pierwsza gdy potrzebują usług najwyższej jakości. Chcielibyśmy być dla naszych Klientów preferowanym partnerem w zakresie rekrutacji i oceny kompetencji kadry kierowniczej.

Naszym celem jest osiągnięcie pozycji niekwestionowanego lidera pod względem poziomu obsługi Klienta, jakości usług i skuteczności. 

Misja
NASZ ZESPÓŁ
INDUSTRIES
bottom of page