top of page

NASZE
USŁUGI

career transition

EXECUTIVE SEARCH

HR CONSULTING

Rekrutacja menedżerów wyźszych szczebli to złożony i często wyjątkowo delikatny proces, wymagający zarówno zdolności analitycznych, dyscypliny, systematyczności, jak również taktu, dyskrecji, umiejętności budowania konsensusu i najwyższego poziomu etyki zawodowej.

Posiadamy doświadczenie wyniesione z ponad dwóch dekad pracy, setek projektów executive search zrealizowanych w różnorodnych branżach.

 

Zbudowaliśmy rozległą sieć kontaktów obejmujących zarówno doświadczonych menedżerów jak

i wschodzące menedżerskie talenty. Wszystko

to wykorzystujemy dla korzyści naszych Klientów.

Nasza siostrzana firma dk Human Resources oferuje naszym Klientom ekspercką wiedzę w tworzeniu

i wdrażaniu systemów zarządzania opartych na skrojonaych na miarę modelach kompetencyjnych, a także w ocenie i rozwoju kompetencji menedżerskich.

dk Human Resources zapewnia w tym zakresie szereg usług, w tym ocenę 360°, assessment i development center, coaching, warsztaty i szkolenia rozwojowe, audyty kompetencyjne oraz pomoc w tworzeniu planów rozwojowych.

W naszych projektach związanych z zarządzaniem zmianą (outplacement/career transition) śiścle współpracujemy z dk Human Resources.

EXECUTIVE CAREER TRANSITION

Top Executive Career Transition to program kompleksowego wsparcia dla Menedżerów w sytuacji zmiany. Doradzamy jak zarządzić zmianą w karierze

i jak opracować skuteczną strategię poszukiwania nowego wyzwania zawodowego.

Nasi Konsultanci to  zespół wykwalifikowanych

i doświadczonych asesorów, coachów, psychologów, byłych dyrektorów personalnych, którzy od wielu lat pracują z menadżerami najwyższego szczebla

z polskich i międzynarodowych firm, doradzając

przy projektach rekrutacyjnych, restrukturyzacyjnych

i rozwojowych. Są wiarygodnymi partnerami dla menedżerów w procesie zarządzania zmianą

w karierze. Warto wspomnieć, że często są również praktykami procesów executive search – co oznacza dodatkową korzyść dla uczestnika.

Nasze wsparcie w ramach Top Executive Career Transition Program obejmuje szeroki wachlarz zagadnień - od indywidualnych konsultacji i analizy potrzeb, wskazówek  dotyczących współpracy

z firmami executive search, przez profesjonalne metody budowania zawodowego wizerunku

w Internecie, skuteczne zarządzanie networkingiem, po przygotowanie do rozmowy rekrutacyjnej, mini Development Center i International Job Search.

 

Każdorazowo program jest szyty na miarę konkretnych potrzeb.

Image by Alexey Topolyanskiy
Executive Search HR Consulting
bottom of page